Drzwi Otwarte Java w Rzeszowie – Tłusty Wtorek

21-02-201716:30

zakończone

21 lutego dajemy Wam klucz dostępu do Drzwi rzeszowskiego Biura PGS Software przy ul. Generała Maczka 6! Pokażemy Wam najciekawsze miejsca w naszej firmie, gdzie pracujemy dla naszych klientów.

Java to Twoje drugie JA? A może po prostu chcesz dowiedzieć się o niej jeszcze więcej? Przyjdź i weź udział w wykładach obfitych w specjalistyczną wiedzę i ciekawostki na temat naszych projektów.

Do samego centrum Javy wprowadzi nas Mateusz Dronka. Dowiedz się między innymi, czym jest event-driven architecture. Wspólnie przeanalizujemy przyczyny decyzji o zmianie architektury oraz jak wyglądał proces wdrożenia EDA. Z kolei Darek Zbyrad opowie nam, jak w świecie bardzo szybko rosnących aplikacji enterprise tradycyjne rozwiązania oparte o monolityczne aplikacje co raz rzadziej zdają egzamin. Problemy z utrzymaniem i skalowalnością spowodowały, że coraz częściej tworzone są aplikacje w oparciu o architekturę mikroserwisów. Pozwalają one lepiej zapanować nad rosnącą ilością kodu, a także ułatwiają testowanie. Niestety nie są one bez wad. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o nich, a także o tym jak się przesiąść na mikroserwisy od strony praktycznej to przyjdź do nas. A Head of Development Andrzej Gaweł pokaże Wam świat naszych projektów oraz planów na przyszłość.

Dodatkowo zrelaksuj się na wygodnych pufach. Poczuj klimat naszej pracy. Daj się poznać z PGS Software.

Dlaczego TŁUSTY WTOREK? Po co czekać do czwartku! Oprócz pizzy i kanapek osłodzimy trochę klimat świeżymi pączkami.
Zapoznaj się z agendą i ZAPISZ SIĘ DO WYDARZENIA!

Agenda

16:30 – Rejestracja + wcinamy pączki popijając je kawą i herbatą
17:00 – Ruszamy na wycieczkę – poznaj najciekawsze miejsca firmy i weź udział w wykładach
17:10 – Wykład Mateusza Dronki: Event-driven architecture
17:40 – Wykład Dariusza Zbyrada: Od monolitu do mikroserwisu
18:05 – Spotkanie z Andrzejem Gawłem: Nasze projekty i plany na przyszłość
18:25 – Pogadajmy przy piwie, kanapkach i pizzy.

Zapisz się na Drzwi Otwarte!

Dla kogo wydarzenie?

Drzwi Otwarte JAVA w pierwszej kolejności kierowane są do programistów tego języka, ale także studentów pracujących z tą technologią.

Kim są Nasi prelegenci?

MATEUSZ DRONKA
Team leader w firmie PGS Software. Na co dzień programista Javy oraz opiekun praktyk w rzeszowskim biurze. Chętnie dzieli się wiedzą, prowadząc szkolenia na różnych uczelniach. W swojej codziennej pracy stara się pogodzić wymagania klienta, jakość oraz czas, a przy tym pobawić się nowinkami ze świata IT i Javy. Lubi przykodzić coś po godzinach, napisać generator muzyki bądź inne mało potrzebne cudo. Pasjonat elektroniki i dobrego kina. Jeśli to tylko możliwe, wolne chwile spędza wędrując po górach.

DARIUSZ ZBYRAD
Programista Javy w firmie PGS Software. W codziennie pracy stawia na minimalizm i czysty kod wykorzystując do tego najnowsze technologie. Toleruje JavaScript, uwielbia górskie wycieczki i elektronikę, budując czasem coś z niczego. Zakochany w analizie danych.

ANDRZEJ GAWEŁ
Stworzył rzeszowskie biuro PGS Software. Przez lata dobierał utalentowanych ludzi co zaowocowało dynamicznym rozwojem biura, w którym dzisiaj rozwija się ponad 200 specjalistów z branży IT. Miłośnik start-up’ów i sprawny koordynator, inspirujący do działania mentor. Zawsze chętnie dzieli się swoją bogatą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Po godzinach szczęśliwy ojciec trójki dzieci, miłośnik narciarstwa i żeglowania.

Prelegenci:

Andrzej Gaweł

Head of Development, PGS Software

Dariusz Zbyrad

Java Developer, PGS Software

Mateusz Dronka

Senior Java Developer i Team Leader w PGS Software

Daj znać znajomym o "Drzwi Otwarte Java w Rzeszowie – Tłusty Wtorek":

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl