Software Talks Wrocław na GeekWeek

30-03-201718:00

zakończone

Jeśli trwa Geek Week, to nie może zabraknąć też naszych Software Talks! Zapraszamy na kolejne spotkanie wypełnione wiedzą i inspirującymi rozmowami.

W tym roku znowu widzimy się na Geek Week – tygodniu pełnym, wiedzy, technologii i zabawy. A Software Talks to tradycyjnie czwartkowy wieczór w Mleczarnii (ul. Włodkowica 5), dwie techniczne prelekcje przygotowane przez doświadczonych ekspertów, szklanka chłodnego napoju i pyszna pizza. Spotkaj się z nami 30 marca o godz. 18:00!

O czym będziemy mówić?

Chcesz poznac tips&tricks dotyczące aplikacji webowych? Dowiedzieć się, jak ważna jest szybkość ładowania i jak wpływa to na konwersję? Podczas prezentacji Damiana Kowalskiego dowiecie się, czym jest Critical Rendering Path; w jaki sposób przeglądarka zamienia HTML na to co widzimy na ekranie; co można zrobić, żeby zoptymalizować czas ładowania strony; co nowego do tematu optymalizacji wnosi HTTP/2 i dlaczego Google wyświetla tylko 10 wyników wyszukiwania.

A jeśli zechcecie przejąć kontrolę – posłuchajcie Damiana Jaroscha, który oswoi przed Wami Kinecta 2.0 i Eye Trackera. Czy wiesz, że oba te urządzenia z łatwością oprogramujesz na platformie .Net? Przyjdź na Software Talks i weź udział w przeglądzie możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera oraz przykładowego kodu.

Poznaj naszych prelegentów

Damian Kowalski
Absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej, autor publikacji w temacie optymalizacji sieci komputerowych, lider zespołu front-end w PGS Software. Doświadczony programista Angular/Backbone, fan optymalizacji i automatyzacji, gitarzysta i pasjonat gier komputerowych.

Damian Jarosch
W pracy skupia się głównie na technologiach webowych takich jak ASP.NET MVC i Web.API, ale jego serce zawsze jest wśród technologii mobilnych. Poza praca developera zajmuje się propagowaniem wiedzy wewnątrz firmy jak i poza nią.

Agenda spotkania:

17:30 – rejestracja
18:00 – przywitanie gości
18:10 – Web Performance – How slow is your web app and how to make it faster
18:55 – przerwa
19:10 – You are the controller (in .net)
20:00 – pizza i networking

——————————————————————
Organizatorem i sponsorem spotkania jest firma:
pgs-logo-dark

Partnerzy:
logo

Prelegenci:

Damian Jarosch

Team Leader, Programista C#/.Net

Damian Kowalski

Senior Frontend Developer / Team Leader w PGS Software

Daj znać znajomym o "Software Talks Wrocław na GeekWeek":

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl