Mateusz Zimoch / Piotr Zieliński

Mateusz Zimoch / Piotr Zieliński

Mateusz Zimoch Absolwent Informatyki (Data Science) oraz Automatyki i Robotyki. Współtwórca pierwszego w Europie autonomicznego drona podwodnego. Współzałożyciel i Prezes Trasee – startupu, dostarczającego rozwiązania oparte o Computer Vision i Machine Learning. Trener programowania. Ciągle szuka przestrzeni do rozwoju. Motta nie wymyślił, ale znalazł fajne w internecie: „Myśl jak wszystko zrobić lepiej i poprawiaj sam […]

Mateusz Zimoch
Absolwent Informatyki (Data Science) oraz Automatyki i Robotyki. Współtwórca pierwszego w Europie autonomicznego drona podwodnego. Współzałożyciel i Prezes Trasee – startupu, dostarczającego rozwiązania oparte o Computer Vision i Machine Learning. Trener programowania. Ciągle szuka przestrzeni do rozwoju. Motta nie wymyślił, ale znalazł fajne w internecie: „Myśl jak wszystko zrobić lepiej i poprawiaj sam siebie” (Elon Musk)

Piotr Zieliński
Miłośnik sztucznych sieci neuronowych, realizujący swoją pasję od czasu tworzenia rozwiązań AI autonomicznego robota podwodnego. Dziś – współzałożyciel i CTO Trasee, researcher. Po pracy grywa na kilku instrumentach i bawi się w fotografa.