Rzeszów

15.02.2018

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

Drzwi Otwarte PGS Software: Rzeszów

Odwołane

Spotkanie zakończone

15.02.2018, 16:40

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

PGS Software zaprasza na Drzwi Otwarte rzeszowskiego biura. Spotykamy się w czwartek, 15 lutego o 16:40. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ciekawych projektach jakie realizujemy w PGS Software, to nie może Cię zabraknąć.

Przygotowaliśmy dla Was trzy różnorodne tematy. Wieczór otworzy Andrzej Gaweł, założyciel rzeszowskiego biura PGS Software. Andrzej opowie o naszych pomysłach, kierunkach rozwoju i dalszych planach na przyszłość. Jedno jest pewne, nie zwalniamy tempa!

Nasz gość z Wrocławia, Adam Mortka, przedstawi frontend w nowym wymiarze i opowie o kulisach powstania strony wCentrum.it z interaktywnymi wizualizacjami 3D.

Na koniec rzeszowski team .NET developerów w składzie: Przemysław Stręk, Jan Kowalski i Maciej Kołodziej, omówi system do przetwarzania obrazów oparty o architekturę Aktor-Model.

Nie zabraknie również czasu na networking, zwiedzenie naszego biura czy sprawdzenia swoich sił w autorskiej grze na konsolę z Kinectem.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Przeczytaj cały opis
16:40-17:00 Rejestracja
17:00
"Nasze projekty, kierunki rozwoju i plany na przyszłość"
Od kilkuosobowego zespołu, do teamu liczącego ponad 250 Developerów. Tak w wielkim skrócie wygląda historia PGS Software w Rzeszowie. O tym jak my to robimy, że nam się udaje, oraz o naszych projektach, kierunkach rozwoju i planach na przyszłość opowie Andrzej Gaweł, założyciel rzeszowskiego biura PGS Software.
Andrzej Gaweł

Andrzej Gaweł

Stworzył rzeszowskie biuro PGS Software. Przez lata dobierał utalentowanych ludzi co zaowocowało dynamicznym rozwojem biura, w którym dzisiaj rozwija się ponad 250 specjalistów z branży IT. Miłośnik start-up’ów i sprawny… FULL BIO
17:30
"Frontend w nowym wymiarze – wizualizacja Wrocławia w 3D"
Adam Mortka opowie o kulisach powstawania strony landingowej wCentrum.it. Czyli jak z wykorzystaniem biblioteki Three.js i Blendera można przenieść dane z OpenStreetMap i zbudować interaktywną wizualizację 3D. Dowiecie się również o trudnościach związanych z urządzeniami mobilnymi, oraz o tym jak sobie radzić z optymalizacją i od czego najlepiej zacząć.
Adam Mortka

Adam Mortka

Z webdevem związany od czasów layoutów opartych na tabelkach, pierwsze szlify zdobywał przy kursie Pawła Wimmera. Fan React-a, ES6 i wizualizacji danych. W codzienniej pracy lubi wdrażać mikro-optymalizacje. Prywatnie: mąż,… FULL BIO
18:15-18:30 Przerwa na kawę
18:30
"Jak aktorzy bawią się zdjęciami. Przykład systemu opartego o architekturę Aktor-Model"
Rzeszowski team .NET developerów zbudował system do przetwarzania obrazów w oparciu o platformę .NET. Zobacz z jakimi problemami się spotkali i jak je rozwiązali.
Przemysław Stręk | Jan Kowalski | Maciej Kołodziej

Przemysław Stręk | Jan Kowalski | Maciej Kołodziej

Rzeszowski team .NET Developerów z PGS Software. Przemysław Stręk Senior .NET Developer, Team Leader z wieloletnim doświadczeniem. Zakręcony na punkcie wydajności i mikrooptymalizacji aplikacji. Po godzinach zapalony kinomaniak, czekoholik. Maciej… FULL BIO
19:15-20:00 Networking

FreshMail.pl