Drzwi otwarte QA w Rzeszowie

Odwołane

Spotkanie zakończone

14.12.2017, 16:40

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas. Przepraszamy!

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Drzwi otwarte QA w Rzeszowie

Odwołane

Spotkanie zakończone

14.12.2017, 16:40

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

Rzeszowskie biuro PGS Software zaprasza wszystkich pasjonatów testowania oprogramowania na Drzwi Otwarte QA. Spotykamy się w czwartek, 14 grudnia o 16:40. Jeśli interesujesz się testowaniem i chciałbyś zobaczyć jak pracujemy w PGS Software, to nie może Cię tam zabraknąć.

Na drzwiach otwartych będziemy gościć ekspertów QA z wrocławskiego biura PGS Software. Natalia Krawczyk-Grzegorzewicz opowie o projekcie, który zainspirował ją do napisania rozdziału w drugim tomie książki „Testowanie oprogramowania w praktyce”, natomiast Tomasz Watras przedstawi case study projektu, w którym praca testera łączy się z biznesem.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Przeczytaj cały opis
16:40-17:00 Rejestracja
17:00
"Klient ma zawsze rację, czyli jak popadłam w incepcję i napisałam automaty do automatów"
Podczas prelekcji opowiem o projekcie, który zainspirował mnie do napisania rozdziału w drugim tomie książki „Testowanie oprogramowania w praktyce”. Projekt na początku wydawał się bardzo prosty i oczywisty, ale jak to w życiu bywa – nastąpił przewrót i okazało się, że znalezienie rozwiązania nie będzie takie łatwe. Ostatecznie wymagało to ode mnie złamania wszelkich dobrych praktyk, sprawdzenia przeróżnych rozwiązań i popadnięcia w lekką incepcję :) Jak do tego doszło? Co właściwie robił ten automat? Czy to w ogóle działa? Na te i inne pytania odpowiem w trakcie wystąpienia.
Natalia Krawczyk-Grzegorzewicz

Natalia Krawczyk-Grzegorzewicz

Certyfikowana Test Manager oraz pasjonatka QA. Od 6 lat testuje oprogramowanie oraz cierpliwość deweloperów. Pracuje w firmie PGS Software, gdzie oprócz codziennej pracy projektowej zajmuje się również rozwojem działu QA.… FULL BIO
17:45-18:00 Przerwa na kawę
18:00
"Biznesowy kontekst testów wydajnościowych – studium przypadku"
Często słysząc hasło "testy wydajnościowe" myślimy "dobrać narzędzie, napisać/nagrać skrypt, uruchomić testy i na końcu przyjrzeć się wynikom". Pytanie, czy to na pewno wystarczy? W swojej prezentacji przedstawię projekt związany z testami wydajnościowymi - od momentu powstania potrzeby biznesowej, aż do momentu przygotowania raportu. Zaplanowanie i zaprojektowanie testów wydajnościowych czasem bywa trudniejsze niż ich realizacja.
Tomasz Watras

Tomasz Watras

Tomasz Watras jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, specjalność „Bankowość” oraz Wydziału Informatyki Politechniki Wrocławskiej, kierunek „Inżynieria oprogramowania”. W latach 2002-2008 pełnił funkcję lidera zespołu zapewnienia jakości… FULL BIO
18:45-20:00 Networking

FreshMail.pl