Software Talks: Rzeszów. Odzyskaj kontrolę!

20-04-201717:30

Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów,

zakończone

Najbliższe Software Talks będą pod znakiem kontroli. Damian Jarosch pokaże Wam, jak ją rozszerzyć z wykorzystaniem .NET. Będziecie mogli przetestować na własnej skórze możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera. Czujecie moc? Na kolejnej prelekcji możecie ją stracić… Piotr Konieczny udowodni Wam, że nie jesteśmy w stanie kontrolować przepływu własnych danych osobowych.

Zainteresowany? Zarejestruj się na Software Talks!

Agenda:

17:30 – rejestracja
18:00 – You are the controller (in .net) DAMIAN JAROSCH
18:45 – przerwa
19:15 – Prywatność nie istnieje, czyli jak kraść, sprzedawać i chronić swoje dane osobowe PIOTR KONIECZNY
20:45 – networking

Poznaj naszych prelegentów

DAMIAN JAROSCH
W pracy skupia się głównie na technologiach webowych takich jak ASP.NET MVC i Web.API, ale jego serce zawsze jest wśród technologii mobilnych. Poza pracą developera zajmuje się propagowaniem wiedzy wewnątrz firmy jak i poza nią.

PIOTR KONIECZNY
Od 12 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University. Pracę w branży IT rozpoczął w brytyjskim oddziale Philips Electronics. Założyciel Niebezpiecznik.pl, firmy doradczej konsultującej projekty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa. W ramach Niebezpiecznik.pl Piotr zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia dla administratorów i programistów w zakresie ochrony sieci komputerowych a także bezpiecznego tworzenia webaplikacji.

————————————————————————————————
Widzimy się 20.04. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Politechniki Rzeszowskiej.
Aula V-1.

Prelegenci:

Damian Jarosch

Team Leader, Programista C#/.Net

Piotr Konieczny

Założyciel Niebezpiecznik.pl

Daj znać znajomym o "Software Talks: Rzeszów. Odzyskaj kontrolę!":

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl