Nadchodzące spotkania

Global Day of Coderetreat

17 Lis

Global Day of Coderetreat

17 Lis

Global Day of Coderetreat

17 Lis

Zorganizowane spotkania

PGS Architecture Challenge Day

30.06.2018

Wyobraź sobie praktyczne warsztaty, podczas których sprawdzisz się w rozwiązywaniu realnych problemów projektowych a swoje pomysły będziesz mógł skonfrontować z innymi. Wyobraź sobie 100% praktyki i zero teoretyzowania. Brzmi dobrze? Czytaj dalej i... zgłoś się po wejściówkę!

Akademia Developera – wprowadzenie do PHP

13.06.2018

Ucz się programowania od ekspertów! Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do programowania w technologii PHP, które odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej.

Drzwi Otwarte DevOps

24.05.2018

Już 24 maja otwieramy przed Wami nasze drzwi. Przy piwie i pizzy będziemy rozmawiać o DevOpsie i nie tylko! Zapoznajcie się z agendą i rezerwujcie miejsca dla siebie. Zapisy poniżej.

Kurs ASP.NET Core+React+Redux

19.04.2018

Naucz się tworzyć aplikacje! W ramach Akademii WebDev, zapraszamy na kurs ASP.NET Core+React+Redux na Uniwersytecie Gdańskim.

Software Talks na Geek Week Wro

19.04.2018

Z kim widzimy się na Geek Week Wro? To aż dwa tygodnie pełne wiedzy i technologii. Zapraszamy na Software Talks – czwartkowe popołudnie wypełnione po brzegi interesującymi tematami ze świata Javy, Frontendu oraz .NET.

Angular Workshop

14.04.2018

Chcesz wejść w świat tworzenia aplikacji typu single-page? Nie wiesz jaki framework JavaScript wybrać? Zastanawiasz się, czy framework Angular jest już gotowy do użycia w projektach komercyjnych? Przyjdź i naucz się tworzenia aplikacji Angular.

Warsztaty z RestAssured

14.04.2018

Weź udział w warsztatach RestAssured. Naucz się pisać testy REST API, poznaj reużywalne rozwiązania oraz dobre praktyki tworzenia testów.

Software Talks: Rzeszów

12.04.2018

Zapraszamy na kolejną odsłonę Software Talks w Rzeszowie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was prelekcje m.in. o .NET Core i Docker. Spotykamy się w restauracji Bohema.

Akademia Developera – wprowadzenie do PHP

27.03.2018

Ucz się programowania od ekspertów! Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do programowania w technologii PHP na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Akademia Testerska w Rzeszowie

24.03.2018

Testerze… chcesz rozwinąć skrzydła? Masz już doświadczenie w testowaniu manualnym ale wciąż Ci mało? Zgłoś się na Akademię Testerską i weź udział w cyklu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych testerów z PGS Software.

FreshMail.pl