Nadchodzące spotkania

Wejdź Frontem! [GDAŃSK]

12 paź

Wejdź Frontem! [WROCŁAW]

12 paź

Wejdź Frontem! [RZESZÓW]

12 paź

Zorganizowane spotkania

Product Design Session

20.06.2023

Design Ops w praktyce, stereotypizacja i szufladkowanie w świecie Designu, a może metody budowania Design Systemów? Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej to mamy coś dla Ciebie – Product Design Session! Zapraszamy do biura Xebii we Wrocławiu już 20 czerwca 2023.

Let’s play IT! Warsztaty dla Project Masterów [Rzeszów]

27.10.2022

Twoje projekty coraz częściej przypominają hazard? Nie wiesz jak grać, żeby wygrać? Zapraszamy na drugą edycję warsztatów dla Project Masterów w Rzeszowie. Czeka Cię wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w nowej formule!

Product Design Meetup

20.10.2022

Jeśli jesteś projektantem lub tworzysz produkty cyfrowe, przygotowaliśmy coś dla Ciebie – Product Design Meetup! Praktyczne prelekcje, rozwiązania problemów projektowych, networking z lokalną społecznością związaną z Product Designem. 20 października zapraszamy do biura PGS Software we Wrocławiu!

Narzędzia do usprawniania kultury jakości. Warsztaty

28.07.2022

Firmy posiadają testerów i rozbudowane procesy testowe, jednak jakość wciąż pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem może być rozszerzenie aspektów jakościowych do tzw. kultury jakości. Jak ją zbudować? Zapraszamy na warsztaty dla specjalistów QA z Maciejem Wyrodkiem!

Let’s make IT easier! Warsztaty dla Project Managerów [Gdańsk]

27.06.2022

Zespół stresu projektowego? Let’s make IT easier! Zapraszamy na warsztaty z zarządzania projektami IT.

.NET Software Talks

23.06.2022

23 czerwca o 18:00 zapraszamy do rzeszowskiego biura PGS Software, gdzie nasi eksperci opowiedzą więcej o .NET z perspektywy Developera, DevOpsa i Solutions Architecta. Do zobaczenia!

[WRO] Drzwi otwarte #frontend

02.06.2022

Nie wahaj się - wejdź FRONTEM do PGS Software! Zapraszamy na drzwi otwarte we Wrocławiu.

Let’s make IT easier! Warsztaty dla Project Managerów [Rzeszów]

19.05.2022

Zespół stresu projektowego? Let’s make IT easier! Zapraszamy na warsztaty z zarządzania projektami IT.

Wiosna z QA

28.04.2022

Wiosna z QA to cykl 5 darmowych webinarów, które będą trwały przez całą wiosnę. A temat – szeroko rozumiany QA! Zapraszamy do udziału.

[Webinar] Micro Frontends – wyzwania implementacyjne

20.01.2022

Micro Frontends to gorący temat w projektowaniu skalowalnych aplikacji frontendowych. Zapraszamy na webinar, podczas którego porozmawiamy o tym, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu architektury frontendowej.