Zorganizowane spotkania

Drzwi otwarte QA w Rzeszowie

14.12.2017

Rzeszowskie biuro PGS Software zaprasza wszystkich pasjonatów testowania oprogramowania na Drzwi Otwarte QA. Spotykamy się w czwartek, 14 grudnia o 16:40. Jeśli interesujesz się testowaniem i chciałbyś zobaczyć jak pracujemy w PGS Software, to nie może Cię tam zabraknąć.

Drzwi Otwarte – PGS Software we Wroclavii

23.11.2017

Stało się! Po kilku miesiącach intensywnej pracy oraz wielu wyzwaniach logistycznych możemy wreszcie zaprosić Was na szczególne dla nas spotkanie – Drzwi Otwarte w nowym biurze PGS Software we Wrocławiu.

Global Day of Coderetreat

18.11.2017

To, czy Twoją smykałką jest .NET, Frontend, Java nie ma znaczenia. 18. listopada zapraszamy na całodniowe, intensywne warsztaty programistyczne, skupiające się na fundamentach kodowania czyli Global Day of Coderetreat!

Xamarin Software Talks: Rzeszów

19.10.2017

Zapraszamy na kolejną odsłonę Software Talks w Rzeszowie. Tym razem skupimy się na tematyce aplikacji mobilnych i platformy Xamarin. Spotykamy się jak ostatnio w Estrada Caffe.

SharpDev Rzeszów

11.10.2017

Ucz się programowania od ekspertów! Zapraszamy na cykl 5 wykładów i 5 warsztatów z tematyki C#/.NET na Politechnice Rzeszowskiej.

JavaDev Rzeszów

10.10.2017

Ucz się programowania od ekspertów! Wpadnij na Javę! Startujemy z cyklem 10 wykładów z Javy na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Drzwi Otwarte Designu we Wrocławiu

05.10.2017

Na początku października zapraszamy wszystkich specjalistów UX i pasjonatów designu do naszej wrocławskiej siedziby. Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami, a później porozmawiamy o projektowaniu przy pizzy.

Drzwi Otwarte Frontend w Gdańsku

24.05.2017

Już 24 maja otwieramy przed Wami swoje drzwi! Zaprosimy Was do wnętrza PGS Software by wspólnie, przy piwie i przekąskach, posłuchać i porozmawiać o froncie.

Software Talks: Rzeszów. Odzyskaj kontrolę!

20.04.2017

Najbliższe Software Talks będą pod znakiem kontroli. Damian Jarosch pokaże Wam, jak ją rozszerzyć z wykorzystaniem .NET. Będziecie mogli przetestować na własnej skórze możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera. Czujecie moc? Na kolejnej prelekcji możecie ją stracić… Piotr Konieczny udowodni Wam, że nie jesteśmy w stanie kontrolować przepływu własnych danych osobowych.

Warsztaty MVC dla profesjonalistów

05.04.2017

Programujesz w .NET/C# już od jakiegoś czasu i wciąż chcesz się rozwijać? Przyjdź na nasze szkolenie! Nasi programiści nie lubią spoczywać na laurach i wciąż szukają nowych wyzwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć aplikację webową opartą
o ASP.NET MVC – te warsztaty są dla Ciebie.

FreshMail.pl