Nadchodzące spotkania

Xamarin Software Talks: Rzeszów

19 Paź

Global Day of Coderetreat

18 Lis

Zorganizowane spotkania

SharpDev Rzeszów

11.10.2017

Ucz się programowania od ekspertów! Zapraszamy na cykl 5 wykładów i 5 warsztatów z tematyki C#/.NET na Politechnice Rzeszowskiej.

JavaDev Rzeszów

10.10.2017

Ucz się programowania od ekspertów! Wpadnij na Javę! Startujemy z cyklem 10 wykładów z Javy na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Drzwi Otwarte Designu we Wrocławiu

05.10.2017

Na początku października zapraszamy wszystkich specjalistów UX i pasjonatów designu do naszej wrocławskiej siedziby. Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami, a później porozmawiamy o projektowaniu przy pizzy.

Drzwi Otwarte Frontend w Gdańsku

24.05.2017

Już 24 maja otwieramy przed Wami swoje drzwi! Zaprosimy Was do wnętrza PGS Software by wspólnie, przy piwie i przekąskach, posłuchać i porozmawiać o froncie.

Software Talks: Rzeszów. Odzyskaj kontrolę!

20.04.2017

Najbliższe Software Talks będą pod znakiem kontroli. Damian Jarosch pokaże Wam, jak ją rozszerzyć z wykorzystaniem .NET. Będziecie mogli przetestować na własnej skórze możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera. Czujecie moc? Na kolejnej prelekcji możecie ją stracić… Piotr Konieczny udowodni Wam, że nie jesteśmy w stanie kontrolować przepływu własnych danych osobowych.

Warsztaty MVC dla profesjonalistów

05.04.2017

Programujesz w .NET/C# już od jakiegoś czasu i wciąż chcesz się rozwijać? Przyjdź na nasze szkolenie! Nasi programiści nie lubią spoczywać na laurach i wciąż szukają nowych wyzwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć aplikację webową opartą
o ASP.NET MVC – te warsztaty są dla Ciebie.

Software Talks Wrocław na GeekWeek

30.03.2017

Jeśli trwa Geek Week, to nie może zabraknąć też naszych Software Talks! Zapraszamy na kolejne spotkanie wypełnione wiedzą i inspirującymi rozmowami.

Java dla profesjonalistów

25.03.2017

Ruszamy z nowym projektem Java dla profesjonalistów! Cykl 4 warsztatów po 4h prowadzony przez ekspertów PGS Software.

JavaDev Rzeszów

15.03.2017

Ucz się programowania od ekspertów! Wpadnij na Javę! Startujemy z cyklem 10 wykładów z Javy na Politechnice Rzeszowskiej.

Drzwi Otwarte Frontend we Wrocławiu!

09.03.2017

Już na początku marca otwieramy przed Wami swoje drzwi! Zaprosimy Was do wnętrza PGS Software by wspólnie, przy pizzy, posłuchać i porozmawiać o froncie.

FreshMail.pl