.NET Open Day [Rzeszów]

Odwołane

Spotkanie zakończone

05.12.2023, 17:00

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas. Przepraszamy!

Rzeszów
ul. Generała Stanisława Maczka 6

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

.NET Open Day [Rzeszów]

Odwołane

Spotkanie zakończone

05.12.2023, 17:00

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
ul. Generała Stanisława Maczka 6

Jak działa kod asynchroniczny w .NET? Na co uważać przy korzystaniu z rozwiązań Serverless? To właśnie na tych zagadnieniach skupimy się na .NET Open Day, które tym razem odbędą się aż w trzech miastach!

5 grudnia przygotuj się na intensywną dawkę wiedzy, nowych inspiracji i możliwość poznania najnowszych trendów w świecie .NET! Podczas tego dnia będziemy mieli okazję zobaczyć się na Xebia .NET Open Day, na którym zgłębisz tajniki tej zaawansowanej technologii oraz poznasz ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą.

.NET Open Day to także możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami wydarzenia, jak i ekspertami z Xebii. Gwarantujemy również czas na networking przy pizzy i Wyb{IT}nym piwie kraftowym, a dodatkowo przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Kiedy i gdzie?

🗓️ Data: 05.12.2023 r.
🕐 Godzina: 17:00-21:00
🏙️ Miejsce: Rzeszów, ul. Generała Stanisława Maczka 6

Uwaga! Ze względu na formułę spotkania liczba miejsc jest ograniczona.
Formularz zapisów znajduje się na dole strony – po wypełnieniu formularza poczekaj na e-mail potwierdzający.

Przeczytaj cały opis
17:15
"Programowanie asynchroniczne w .NET"
[POZIOM ZAAWANSOWANIA: MEDIUM] Programowanie asynchroniczne w .NET jest obecne od niemal samego początku i powszechnie stosowane, ale czy wiemy, co kryje się pod operatorami "async" i "await"? Podczas prezentacji Kamil zademonstruje, jak działa kod asynchroniczny, na jakich mechanizmach systemu operacyjnego kod asynchroniczny jest oparty oraz opowie o jego wadach i zaletach.
Kamil Bieszcz

Kamil Bieszcz

Backendowiec związany od początku swojej przygody z programowaniem ze światem .NET. Poza backendem interesuje się architekturą, a w ostatnim czasie rozwiązaniami chmurowymi. FULL BIO
19:00
"Integracja z zewnętrznym systemem za pomocą Azure Durable Functions"
[POZIOM ZAAWANSOWANIA: MEDIUM] Klient planował przejść na nowy, lepszy system, ale nowy produkt nie spełniał wszystkich jego wymagań. Poprosił nas o stworzenie brakującej funkcjonalności, a dane mieliśmy przesłać do nowego systemu. Zadanie wydawało się proste, dlatego decyzją naszego Architekta zdecydowaliśmy się użyć platformy Azure do rozwiązań PaaS oraz między innymi Azure Durable Functions. Miało być szybko i przyjemnie, a wyszło jak zwykle. Pomimo perturbacji system doczekał się produkcji. W prezentacji Grzegorz przedstawi przykładową architekturę rozwiązania oraz omówi Azure Durable Functions. Powie także, na co uważać przy korzystaniu z rozwiązań Serverless.
Grzegorz Oronowicz

Grzegorz Oronowicz

Grzegorz jest architektem-kameleonem. Z jednej strony spec-programista, z drugiej architekt chmurowy, z trzeciej architekt na poziomie koncepcji biznesowych. Na co dzień zajmuje się rozwijaniem oprogramowania w Xebia w technologii .NET.… FULL BIO