PGS Software Talks Gdańsk

13.03.2018

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyc pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

Drzwi Otwarte .NET w Gdańsku

Odwołane

Spotkanie zakończone

13.03.2018, 18:00

Niestety musimy odwołać spotkanie, z przyczyn niezależnych od nas

Gdańsk
ul. Jana z Kolna 11

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Już 13 marca otwieramy przed Wami swoje drzwi! Zapraszamy Was do wnętrza PGS Software by wspólnie, przy pizzy i piwie, rozmawiać o technologii .NET. Jeśli pasjonujesz się właśnie tą technologią oraz chcesz zobaczyć jak pracujemy w PGS Software, to nie może Cię zabraknąć.

Jesteś .NET developerem pragnącym rozwijać swoją wiedzę i umiejętności? Przyjdź i posłuchaj o trendach w .NET.

Tym razem przygotowaliśmy aż 4 wykłady do wyboru. Wybierz tematy, które interesują Cię najbardziej!

Po prezentacjach zapraszamy na networking, pizzę i piwo. Wymienimy się doświadczeniami i porozmawiamy, nie tylko o .NET.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Pamiętaj, że z poniższej listy możesz wybrać 2 prelekcje, które interesują Cię najbardziej.

Logotyp 4programmers

18:00 - 18:30 Rejestracja
18:30 - 19:15

Always Encrypted. Kolumnowe szyfrowanie danych w SQL Server.

Tomek Grabusiński opowie o funkcji szyfrującej dane - Always Encrypted. Podczas prelekcji dowiesz się, w jaki sposób działa mechanizm, czym różni się od dotychczasowych rozwiązań, jakie ma ograniczenia i wpływ za zużycie zasobów. Poznasz poziom trudności oraz czas potrzebny na wdrożenie narzędzia do aplikacji .NET.
...
Tomasz Grabusiński

Tomasz Grabusiński

Z zawodu programista specjalizujący się w wytwarzaniu kompleksowych aplikacji internetowych. Uwielbia poznawać i adaptować coraz to lepsze metody wytwarzania oprogramowania. Chętnie podejmuje wyzwania, oprócz zadań programistycznych, realizuje się jako lider… FULL BIO
18:30 - 19:15

Budowanie niezawodnych aplikacji z wykorzystaniem .NET Core i Docker.

Zarządzanie projektami i zależnościami między nimi może być problematyczne. Jeśli dodamy do tego presję czasu, deadliny to staje się to jeszcze bardziej złożone. Na prezentacji dowiesz się, jak nowe technologie tj. .NET Core w połączeniu z Dockerem oraz chmurą Azure pozwalają ten problem zminimalizować.
...
Przemysław Pogorzelec

Przemysław Pogorzelec

Przemek jest .Net Developerem w PGS Software. Interesuje się nowymi technologiami, a po godzinach rozwija się jako DevOps. Na co dzień pracuje z technologiami .Net, Docker czy Azure. FULL BIO
19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:15

You are the controller (in .net)

Będziecie mogli przetestować na własnej skórze możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera.
...
Damian Jarosch

Damian Jarosch

W pracy skupia się głównie na technologiach webowych takich jak ASP.NET MVC i Web.API, ale jego serce zawsze jest wśród technologii mobilnych. Poza praca developera zajmuje się propagowaniem wiedzy wewnątrz… FULL BIO
19:30 - 20:15

Jak uprościć kod stosując elementy programowania funkcyjnego w C#?

Podejście funkcyjne jest już codziennością w świecie frontendu. Pojęcia takie jak niemutowalność, czyste funkcje lub monady stopniowo wchodzą również do słownika backendu. Wraz z Jakubem Ciechowskim sprawdzimy, jakie korzyści płyną z ich zastosowania i dlaczego po ich wdrożeniu nasz kod stanie się czytelniejszy oraz łatwiejszy w utrzymaniu.
...
Jakub Ciechowski

Jakub Ciechowski

Od małego zafascynowany matematyką (chociaż do tej pory nie po drodze mu z geometrią), co doprowadziło do studiowania informatyki na Uniwersytecie Gdańskim. Od początku kariery zawodowej związany z różnymi technologiami… FULL BIO
20:15 - 21:30 Zwiedzanie biura, pizza, networking