Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane

Odwołane

Spotkanie zakończone

06.07.2019 - 06.07.2019

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas. Przepraszamy!

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane

Odwołane

Spotkanie zakończone

06.07.2019 - 06.07.2019

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

Nadchodzące spotkania

Rzeszowskie biuro PGS Software zaprasza 6 lipca 2019 roku na warsztaty Event Storming, które poprowadzi Radosław Maziarka.

Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką Event Stormingu. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z głównymi zasadami oraz tematami pobocznymi związanymi z tą metodą. Po warsztacie uczestnicy powinni wiedzieć nie tylko jak przeprowadzić taki warsztat w swoim projekcie, ale również dowiedzą się dlaczego ta technika tak dobrze sprawdza się w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych.

Wymagania

Kilka lat doświadczenia w branży IT – warsztaty mają niewielką wartość dla kogoś kto dopiero startuje w naszej branży. Liczba miejsc jest ograniczona!

Jak to wygląda?

Event Storming jest lekką techniką do zespołowego odkrywania i modelowania złożonych domen i problemów. To także platforma komunikacji i transferu wiedzy, która pozwala na właściwe zrozumienie problemów, z którymi spotykamy się w projekcie.

Warsztat będzie podzielony na dwie części. Najpierw przejdziemy przez etap Big Picture który pozwoli nam wydzielić mniejsze części. Następnie rozpoczniemy Design Level, który pozwoli nam skupić się na technicznej stronie rozwiązania.

Każdy z etapów będzie osobno omawiany i podsumowywany. Pozwoli to uczestnikom lepiej zrozumieć co stoi za każdym wprowadzanym elementem warsztatu.

Adresaci warsztatu

Grupą docelową warsztatu są osoby z pogranicza technologii informatycznych – developerzy, architekci, analitycy biznesowi, UX, testerzy, scrum masterzy – chcące w bardziej optymalny sposób odkrywać, wizualizować i rozwiązywać problemy z jakimi się zmagają.

Stałym punktem naszych spotkań są oczywiście kawa i pizza

Prowadzący

Warsztat poprowadzi Radosław Maziarka – Solutions Architect, Team Leader i programista .NET z wrocławskiego biura PGS Software.

W związku z RODO wprowadziliśmy zapisy double opt-in. Po wypełnieniu formularza znajdującego się poniżej, zajrzyj na swoją skrzynkę mailową i potwierdź chęć uczestnictwa w wydarzeniu.

Przeczytaj cały opis