Rzeszów

23.06.2022

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

.NET Software Talks

Odwołane

Spotkanie zakończone

23.06.2022, 18:00

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
ul. Generała Maczka 6

23 czerwca o 18:00 zapraszamy do rzeszowskiego biura PGS Software, gdzie nasi eksperci opowiedzą więcej o .NET z perspektywy Developera, DevOpsa i Solutions Architecta. Do zobaczenia!

W programie dwie prezentacje. Nie zabraknie też craftowego piwa (warzonego przez Damiana Jaroscha – .NET Managera w PGS Software), przekąsek i dobrego towarzystwa 🙂

Przeczytaj cały opis
18:00
"Od zera do kontenera – czyli po co komu docker?"
Czym właściwie jest docker? Jak lekki może być obraz dockera? Czy kontener może istnieć bez obrazu? Dlaczego używamy obrazów i dlaczego są takie duże? Na te i kilka innych pytań poszukamy odpowiedzi i kto wie? Może nawet niektóre znajdziemy.
Michał Borkowski

Michał Borkowski

Michał tworzy oprogramowanie. Kiedy nie programuje, lubi dzielić się wiedzą z praktykantami, studentami i przypadkowymi przechodniami. W wolnym czasie lubi eksperymentować z niszowymi technologiami i robić proste rzeczy od podstaw… FULL BIO
18:45-19:00 Przerwa
19:00
"API dla linii lotniczych"
Blaski i cienie implementacji rozwiązań w API dla linii lotniczych. Co się sprawdziło, a co nie do końca? Przedstawię własnoręcznie wykute rozwiązania w najgłębszych kuźniach PGS’u oraz popełnione błędy, z którymi musimy się zmagać do tej pory. Jednym słowem garść porad, żeby nie popełnić podobnych „wtop” w przyszłości.
19:45-21:00 Networking przy craftowym piwie