Rzeszów

23.06.2015

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

Software Talks: Java na ławę (Rzeszów)

Odwołane

Spotkanie zakończone

23.06.2015 - 23.06.2015

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
Millenium Hall, Kopisto 1

Zapraszamy rzeszowską społeczność programistów na spotkanie Software Talks - Java na Ławę. Jak zwykle możecie liczyć na fantastycznych gości, ciekawe prelekcje i przyjazną atmosferę. Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników przygotowujemy pamiątkowe koszulki z wydarzenia.

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na Facebooku.

Przeczytaj cały opis
23.06.2015 | 19:30
"Własny projekt po godzinach – czy warto?"
Tomasz Zieliński opowie, dlaczego po pracy warto hobbystycznie podłubać przy własnej aplikacji. Jego mobilny projekt Transportoid zdobył setki tysięcy użytkowników, zaś on sam wygrywał nagrody, trafił do telewizji, prowadził głośny spór o dostęp do informacji publicznej i opowiadał o nim w Parlamencie Europejskim.
23.06.2015 | 20:30
"Java 8 sposobem na czysty kod"
Nie znasz dobrze Javy 8? Chcesz pisać kod, który jest bardziej elegancki, bardziej czytelny i łatwiejszy w utrzymaniu? Zaprezentuję jak to osiągnąć przy pomocy najnowszej wersji Javy. W trakcie wystąpienia przedstawię kilka ciekawych konstrukcji, za pomocą, których Twój kod stanie się lepszy.
Dariusz Mydlarz

Dariusz Mydlarz

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jestem fanem czystego, czytelnego kodu. Lubię, gdy kod czyta się jak prozę i zachęcam do tego moich kolegów. Jak mawiał mój wykładowca: kod nie musi… FULL BIO
23.06.2015 | 21:30
"Jesteś ekspertem i co dalej?"
Prawdopodobnie to wrodzona dociekliwość oraz zamiłowanie poszukiwania modeli, struktur i wzorców spowodowały, że zajmujesz się projektowaniem i programowaniem systemów. Chciałbym zaprosić Cię do podróży po kolejnym systemie, który jest znacznie bardziej złożony niż te, z którymi spotykasz się na co dzień – Twój mózg.
Sławomir Sobótka

Sławomir Sobótka

Jestem trenerem i konsultantem w firmie Bottega IT Solutions, specjalizuję się w technologiach Java EE. W codziennej pracy integruję Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy… FULL BIO