Wrocław

10.12.2015

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

Software Talks: Wrocław

Odwołane

Spotkanie zakończone

10.12.2015 - 10.12.2015

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Wrocław
Włodkowica 21

Kamil Zasada oraz Kacper Gunia na Software Talks we Wrocławiu. Zapraszamy szczególnie programistów PHP i Frontend!

Zapraszamy wrocławską społeczność na kolejne spotkanie Software Talks, 10 grudnia o godzinie 18:00. Tym razem spotkanie może szczególnie zainteresować programistów frontend i PHP. Nie zabraknie dobrego piwa, pizzy i ciekawych dyskusji. Sprawdź agendę i zapisz się na spotkanie!

Przeczytaj cały opis
10.12.2015 | 19:00
"API First."
Architektura nowoczesnych aplikacji internetowych zazwyczaj przewiduje wykorzystanie wspólnego API. Nie zawsze jednak API traktowane jest jako produkt i proces projektowania dotyczy wyłącznie warstwy klienckiej. Proces tworzenia użytecznego API powinien angażować nie tylko programistów technologii serwerowych, ale również programistów frontend oraz analityków biznesowych. Podczas prelekcji opowiem o wzorcach RESTful API, przedstawię narzędzia ułatwiające opracowywanie szkiców API oraz dokumentowanie API przyjaznego dla każdego programisty.
Kamil Zasada

Kamil Zasada

Z Frontendem związany od ponad 10 lat. W Xebia tworzy i rozwija produkty dla międzynarodowych klientów, a jako Team Leader dba o rozwój zespołów i całego Działu Frontend w firmie.… FULL BIO
10.12.2015 | 20:00-10.12.2015 | 20:15 Przerwa
10.12.2015 | 20:15
"10 rzeczy, które powinien robić programista PHP."
Świat wokół nas zmienia się w mgnieniu oka a technologia robi to jeszcze szybciej. Każdego dnia powstają nowe narzędzia, frameworki, zostają wydane nowe książki i opublikowane idee co powoduje, że jest bardzo ciężko być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Jako profesjonalista prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie – jak nie zostać z tyłu oraz na nauce czego powinienem skupić się właśnie teraz? W trakcie prezentacji prelegent przedyskutuje rzeczy i umiejętności które deweloperzy powinni posiadać, nauczyć się lub po prostu zacząć robić by w jak najlepszy sposób wykorzystać swoje zdolności. Okazuje się, że bycie dobrym programistą to nie tylko wiedza i umiejętności techniczne ale również cała gama innych kompetencji na rozwój których każdy profesjonalista powinien zwrócić uwagę.
Kacper Gunia

Kacper Gunia

Kacper Gunia jest praktykującym deweloperem pasjonującym się Architekturą Oprogramowania i TDD/BDD oraz eksplorującym tematy związane z Domain-Driven Design i metodykami Agile. Przed otwarciem Source Ministry pracował dla firm w Anglii… FULL BIO