Xamarin Software Talks: Rzeszów

Odwołane

Spotkanie zakończone

19.10.2017, 17:30

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas. Przepraszamy!

Rzeszów
Rynek 26

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Xamarin Software Talks: Rzeszów

Odwołane

Spotkanie zakończone

19.10.2017, 17:30

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas

Rzeszów
Rynek 26

Zapraszamy na kolejną odsłonę Software Talks w Rzeszowie. Tym razem skupimy się na tematyce aplikacji mobilnych i platformy Xamarin. Spotykamy się jak ostatnio w Estrada Caffe.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania możliwości Xamarin w praktyce? Przyjdź i posłuchaj o doświadczeniach naszych prelegentów.

Czwartkowy wieczór otworzy Damian Jarosch, który zaprezentuje tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Azure Mobile Apps i Xamarin.Forms.

Następnie Bogusław Błoński opowie o aplikacjach wieloplatformowych, elastycznej architekturze kodu i współdzielonym interfejsie użytkownika.

Na koniec nasz gość specjalny, Daniel Krzyczkowski, opowie o praktycznym wykorzystaniu Visual Studio Mobile Center przy konfiguracji aplikacji mobilnych.

Po prezentacjach zapraszamy na networking, pizzę i piwo. Wymienimy się doświadczeniami i porozmawiamy, nie tylko o Xamarinie.

Zainteresowany? Zapisz się na wydarzenie. Widzimy się w Estrada Caffee.

Przeczytaj cały opis
17:30-18:00 Rejestracja
18:00
"Xamarin Cloud Application"
Pokażemy jak stworzyć aplikację mobilną “Cloud Enabled” za pomocą Azure Mobile Apps i Xamarin.Forms. Podczas sesji napiszemy prostą aplikację połączoną z Azure App Service, dodamy do niej logowanie przez Facebooka, możliwość pracy offline i obsługę Push Notification. Na deser dowiesz się jak uruchomić Azure Function z poziomu aplikacji mobilnej.
Damian Jarosch

Damian Jarosch

W pracy skupia się głównie na technologiach webowych takich jak ASP.NET MVC i Web.API, ale jego serce zawsze jest wśród technologii mobilnych. Poza praca developera zajmuje się propagowaniem wiedzy wewnątrz… FULL BIO
18:30
"Aplikacje wieloplatformowe w frameworku Xamarin.Forms"
Krótko o tworzeniu elastycznej architektury kodu przy użyciu wzorca M-V-VM wraz z współdzielonym interfejsem użytkownika.
Bogusław Błoński

Bogusław Błoński

Zawsze chciałem tworzyć oprogramowanie, które będzie działać wszędzie. Pracowałem w Java i .NET, eksperymentowałem z Adobe Flash i Java Script, aż w końcu odnalazłem Xamarin. W pracy zawodowej tworzyłem systemy… FULL BIO
18:45-19:00 Przerwa
19:00
"Visual Studio Mobile Center"
Dowiedz się, jak wykorzystać narzędzie Visual Studio Mobile Center w celu skonfigurowania Continious Integration dla aplikacji mobilnych napisanych na platformie Xamarin.
Daniel Krzyczkowski

Daniel Krzyczkowski

Aktywny uczestnik społeczności związanej z technologiami firmy Microsoft (prelegent konferencji oraz warsztatów). Lider oraz twórca grupy Xamarin Warsaw Mobile Developers. Na codzień Xamarin developer w firmie In’saneLab. Prowadzi blog związany… FULL BIO
19:45-20:30 Networking (pizza, piwo, porozmawiamy o Xamarinie i nie tylko)