19.01.2021

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

GitOps, czyli jak odczarować proces deploymentu

Odwołane

Spotkanie zakończone

19.01.2021 - 19.01.2021

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas


DevOpsie! Zapraszamy do udziału w webinarze organizowanym we współpracy z Just Join IT. Tym razem mówić będziemy o GitOpsie i procesie deploymentu.

Na webinarze przyjrzymy się podstawowej strukturze aplikacji na kubernetesie. Przenalizujemy proces deploymentu i zastanowimy się, dlaczego może sprawiać kłopoty? W jaki sposób zarządzać procesem deploymentu, używając znanych narzędzi do obsługi systemów kontroli wersji? Jak przybliżyć devopsowy świat developerom? W jaki sposób za pomocą GitOps zautomatyzować continuous delivery w praktyce? Wspólnie przejdziemy ścieżkę realnej implementacji. A to wszystko podczas jednej prezentacji!

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Kąkol – 19 lat pracy w IT mówi samo za siebie. Niezwykle doświadczony Solutions Architect, który z niejednego DevOpsowego pieca chleb jadł.

Zapisz się na webinar i wygraj konsultacje z Krzysztofem w zakresie rozwoju na ścieżce DevOps!

Widzimy się 19 stycznia, godz. 12:00. Nie może Cię zabraknąć!

Webinar odbędzie się na kanale YouTube Just Join IT.

Przeczytaj cały opis
19.01.2021 | 12:00
"GitOps, czyli jak odczarować proces deploymentu"
Jak wygląda podstawowa struktura aplikacji na kubernetesie? Dlaczego deployment może sprawiać kłopoty? Jak zarządzać procesem deploymentu używając znanych narzędzi do obsługi systemów kontroli wersji? Jak przybliżyć devopsowy świat developerom? Jak za pomocą GitOps zautomatyzować continuous delivery w praktyce?
Krzysztof Kąkol

Krzysztof Kąkol

Solutions Architect. Od 19 lat związany z branżą IT. Zajmował się zarządzaniem projektami, analizą systemów, rozwojem PHP i .NET. Oprócz rozwiązań chmurowych AWS i GCP, interesuje się dobrymi praktykami DevOps… FULL BIO