16.12.2020

Jesteśmy w trakcie montażu materiału filmowego. Zanim go opublikujemy możesz zobaczyć pozostałe prezentacje z naszej bazy wiedzy.

Czy leci z nami DevOps? Webinar.

Odwołane

Spotkanie zakończone

16.12.2020 - 16.12.2020

Niestety musimy odwołać spotkanie z przyczyn niezależnych od nas


Kim jest DevOps? Przed jakimi wyzwaniami staje i z czym musi się mierzyć? Niezależnie od tego czy jesteś dopiero na początku swojej ścieżki, czy na DevOpsie zjadłeś już zęby, bądź z nami online i zyskaj nowe spojrzenie na tę rolę.

Z webinaru dowiesz się nie tylko jaka jest rola DevOpsa. Poznasz również case study projektów DevOpsowych (opartych m.in. o Kubernetesa czy architektury serverlessowe). Poruszymy istotne kwestie z perspektywy każdego DevOps Engineera.

Na czym się skupiać: czy tylko infrastruktura, czy może też proces wytwarzania oprogramowania? Czy DevOps administruje serwerami, czy ułatwia życie deweloperom? Czy to DevOps musi zadbać o to, żeby w projekcie był zaimplementowany monitoring?

Prezentację poprowadzi Krzysztof Kąkol – 19 lat pracy w IT mówi samo za siebie. Niezwykle doświadczony Solutions Architect, który z niejednego DevOpsowego pieca chleb jadł.

Zapisz się na webinar i wygraj konsultacje z Krzysztofem w zakresie rozwoju na ścieżce DevOps!

Widzimy się 16 grudnia, godz. 12:00 na kanale YouTube Just Join IT. Nie może Cię zabraknąć!

Webinar będzie pierwszym odcinkiem z cyklu DevOpsowych spotkań organizowanych we współpracy z Just Join IT.

Przeczytaj cały opis
16.12.2020 | 12:00
"Czy leci z nami DevOps? Jak rozumieć tę rolę i robić lepsze projekty."
Kim jest DevOps i jaka jest jego rola w projekcie? Przed jakimi wyzwaniami staje i z czym musi się mierzyć? Nie zbraknie projektowych case study oraz kwestii bliskich każdemu DevOpsowi. Na czym się skupiać: infrastruktura czy SDLC? Czy DevOps administruje serwerami, czy ułatwia życie deweloperom?
Krzysztof Kąkol

Krzysztof Kąkol

Solutions Architect. Od 19 lat związany z branżą IT. Zajmował się zarządzaniem projektami, analizą systemów, rozwojem PHP i .NET. Oprócz rozwiązań chmurowych AWS i GCP, interesuje się dobrymi praktykami DevOps… FULL BIO